Tipy na výlet

A když už budete na Bali, kam se vydat na výlet? Všude na pobřeží jsou krásné pláže a  čisté moře. Je tu všude nádherně, ale dáme si několik konkrétních tipů, kam stojí za to vyrazit třeba díky nabídce, kterou pro vás mají německé cestovní kanceláře.

Sanur

V této příjemné rybářské vesnici si užijete především 4 km dlouhou písčitou pláž. Pokud máte rádi windsurfing, můžete se mu zde naplno věnovat. Díky zdejším útesům se zde tvoří poměrně velké vlny. Místo je vzdálené 18 km od letiště.

Máte-li rádi noční život, toto místo vás pravděpodobně trochu zklame. Je tu v podstatě jen jeden místní bar.

Nusa Dua

V Nusa Dua najdete nejmodernější a velmi luxusní přímořská letoviska. Narazíte zde na velký přepych a mnoho pětihvězdičkových hotelů. Už když toto místo uvidíte, bude vám jasné, že sem směřují především movitější turisté.

Kromě nádherných pláží je zde i možnost sportovního vyžití - především si zde zahrajete tenis, squash, golf...Z vodních sportů si nenechte ujít vodní lyžování, projížďku na skútru, potápění, šnorchlování, rybářské výpravy.

Turistické středisko nabízí víc než běžný standard služeb. Dražší hotely zde mají dokonce vlastní lázně.

Kuta

Rádi se bavíte? Nevyhovuje vám klid a nuda? Tak to jste na Kutě správně. Zde se můžete vyžít. Směřují sem především mladší lidé. Je zde mnoho barů a restaurací.

I pláže vás potěší. Jsou široké, písčité a moře je vhodné pro surfaře. Nikdy jste tento sport neprovozovali, ale chtěli byste ho zkusit? Přímo na Kutě jsou surfařské školy.

Denpasar

Denpasar představuje hlavní město provincie Bali. Budete-li v Denpasaru, prohlédněte si především náměstí Puputan a památky, které se nacházejí kolem centra města. Zajímavá je také prohlídka Museum Bali, ve kterém se podrobněji seznámíte s minulostí ostrova i se současným stylem zdejšího života.

Přeposlat Tisknout

Počasí

Čtvrtek 31°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 32°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.69 CZK

IDRIDR = 0 CZK

USDUSD = 22.11 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist